!! AKCE !!, Nápady

Rohové lavice do kuchyně – SLEVA

Rohové lavice s jarní slevou více než 15%

Myslím, že všichni musíme přiznat, že kuchyně je místo, kde trávíme hodně času. U jídelního stolu, u jídla, u kávy, nebo jen tak třeba povídáním s ostatními členy rodiny. A právě dnes vás chceme povzbudit, abyste se seznámili s nabídkou našeho obchodu, která je tentokrát zaměřena na kuchyňské lavice. Aby se vám lépe vybíralo, máme pro vás i slevu ve výši minimálně 15%. Vyberte si pohodlnou lavici, kde se vám bude příjemný rodinný čas trávit ještě lépe a ještě pohodlněji.

Nabízíme řadu rohových lavic a taburetů pro kuchyň, některé vyrobené z laminovaných desek, jiné z masivního borovicového dřeva. K základním vlastnostem lavic patří pevnost a odolnost při běžném používání, rozmanité barvy, bohaté a atraktivní vzory, stejně jako elegance! Lavice jsou čalouněné v pevnou látkou, nebo vinylem v dekoraci kůže. Některé lavice mají i úložný prostor pod sedáky a rohovou poličku, která vyplní roh místnosti.  Takže pokud již máte vybranou lavici z naší nabídky, už nečekejte a objednávejte, využijte právě nabízenou slevu.

Pokud se ještě rozmýšlíte který z našich produktů vybrat, nebojte se nás kontaktovat, abyste rozptýlili pochybnosti. Rádi si vámi popovídáme a poskytneme vám odpovědi na všechny vaše dotazy, které se budou týkat našich produktů. Doufáme, že vás to nakonec přesvědčí, že kuchyňská lavice je perfektní řešení, které bude fungovat ve vašem domě!

Akce platí do konce dubna 2021.