Levné šatní skříně

Levné šatní skříně

Vybrat si pěknou a ještě navíc prostornou skříň, aby se do ní vešlo všechno, co potřebujete, to nemusí být těžké. Dokonce vás může potěšit i svým designem.  Levné a praktické skříně se dají pořídit v různých variantách, dokonce s možností zastavění rohů. Vybrat si tak skutečně může každý zákazník podle potřeby a volného prostoru.

Malé prostory? Nevadí!

Moderní skříně jsou navíc praktické ve svém provedení. Již není třeba složitě vymýšlet, kam se umístí, protože by se nedaly otevřít šatní dveře. To je výhoda posuvných dveří, které se pohybují po kolejničkách. Tím jsou přirozeně velice úsporné. Šetří totiž prostory před samotnou šatní skříní, ale rovněž i uvnitř, jelikož nezaberou příliš vnitřního prostoru. Některé modely jsou vybaveny praktickým velkým zrcadlem. Takové levné a praktické skříně se hodí do prostorů, kam se zrovna moc nedostanou sluneční paprsky. Zrcadlo tak místnost nejen příjemně prosvětlí, ale zároveň se stává praktickým doplňkem. Nemluvě o tom, když skříň se doplní ještě LED osvětlením. Nejen že v tuto chvíli bude ve skříni přehled o uložených věcech, ale zároveň vynikne design dřeva i samotného nábytku.

Výhody lamina:

  • Patří mezi nejpoužívanější materiály, co se týká výroby nábytku.
  • Je velmi odolný proti oděru, jelikož materiál vyniká vysokou tvrdostí.
  • Lepená dřevotříska je potažená speciálním druhem papíru, který se zalévá melaminovou pryskyřicí, díky tomu je velmi snadná údržba skříní.
  • V nabídce je mnoho různých dekorů a barev, které se podobají dřevu.
  • Skříně z lamina se hodí do každé místnosti.

Kouzlo šatních skříní z masivu

V dnešní době mají šatní skříně úplně jiný vzhled, než za dávných dob. Přesto mají něco společného. Mohou totiž krásně vonět dřevem, pokud si zvolíte skříně z masivu. A rozhodně dokáží uschovat za svými dveřmi všechno, co v podstatě potřebujete. Podle toho si totiž takovou skříň můžete rovnou vybrat nebo dokonce sestavit na míru. K tomu poslouží různé nástavce, případně vhodné uspořádání vnitřního prostoru, který zůstane ukrytý před zraky ostatních. Díky svému designu a provedení se praktické skříně hodí kamkoliv. Do ložnice, dětských nebo obývacích pokojů, pracoven či na chodbu. Výběr je velmi bohatý nejen v samotné velikosti, ale i provedení a barvě.

Vybíráte ložnici?

Vybíráte ložnici?

Ložnice by měla být zařízená nejen prakticky, ale také s ohledem na některé parametry. Je nutné přihlédnout k tomu, kdo v ní bude nocovat i jak je prostorná.
Ložnice – oáza klidu a pohody
Jednou z nejdůležitějších součástí každého bytu je bezesporu ložnice. Při jejím zařizování bychom měli myslet na to, že zde strávíme celou třetinu svého života. Základem každé ložnice je především pohodlná postel s matrací přesně na míru všem potřebám.
Matraci bychom měli vybírat s ohledem na věk a zdravotní stav nocležníka. Důležitým parametrem je i tělesná hmotnost. Podle odborníků by si lidé s vyšší hmotností měli pořizovat matraci tvrdší a naopak. Jestliže zařizujete dětský pokoj, pak je velice vhodným řešením patrová postel. A to bez ohledu na to, jestli máte jedináčka. Patrové postele jsou většinou řešené ve spodní části úložným prostorem. Tím pádem uspoříte mnoho místa. Důležitou součástí ložnice jsou i skříně. Skříň může místnost projasnit i opticky zvětšit.  Současným trendem jsou skříně s posuvnými dveřmi, na nichž je instalováno zrcadlo. Toto řešení je velice vhodné zejména do malých místností, které nejsou dostatečně osvětlené.
• Posuvné dveře ušetří mnoho místa a zrcadlo místnost nejen opticky zvětší, ale i zesvětlí. Na výsluní se vrací praktické komody Každý z nás většinou doslova bojuje s nedostatkem úložných prostor. Věcí je stále více a není možné je přehledně uložit. S tím vám dokonale pomohou komody. Tento typ nábytku, jehož součástí jsou většinou prostorné zásuvky, můžete dát pod okno, do rohu místnosti nebo kamkoliv, kde nebude překážet.
• Horní část se dá navíc využít pro umístění živé rostliny.  Ale je nutné pamatovat na to, že ne každá rostlina je do ložnice vhodná.
Pokud nemáte stále jasno v tom, v jakém stylu by měla vaše ložnice být, pak se můžete nechat inspirovat současným hitem, kterým je přírodní vzhled. Je to výhodné i z toho důvodu, že není nutné kupovat celý ložnicový set, ale můžete si svou ložnici sestavit sami.
o Přírodní vzhled všech součástí vám zaručí, že se jednotlivé prvky nebudou mezi sebou „hádat“.