Domů » Obchod » BOROVICOVÝ NÁBYTEK » SKŘÍNĚ BOROVICE

Nástavce ke skříním (14)

Skříň - bez zrcadla (41)

Skříň - Lakované, Mořené (51)

Skříň - posuvné dveře (5)

Skříň - s policemi (6)

Skříň - s šatní tyčí (17)

Skříň - s tyčí a policemi (41)

skříň - se zásuvkami (41)

Skříň - se zrcadlem (13)

Skříň - šířka 101-120 cm (12)

Skříň - šířka 121-140 cm (12)

Skříň - šířka 141-160 cm (16)

Skříň - šířka 161-180 cm (14)

Skříň - šířka 181-200 cm (7)

Skříň - šířka 41-60 cm (7)

Skříň - šířka 61-80 cm (8)

Skříň - šířka 81-100 cm (15)

Skříň - Voskované (8)

Stylové skříně z borovicového dřeva

Doporučujeme naše borovicové šatní skříně. Kolekce zahrnuje mnoho různých modelů tohoto oblíbeného nábytku – s jednoduchým designem a tvarem, stejně jako většími rozměry a rozšířenou funkčností. Dřevěné skříně, které jsou zde nabízeny, jsou známé pevností a stabilitou jednotlivých prvků. Rohová borovicová skříň je velmi oblíbená, protože ji lze snadno přizpůsobit jakémukoliv povrchu nebo posuvné borovicové skříni.

Proč stojí za to koupit skříně z borovicového dřeva?

Šatní skříň z borovicového dřeva je velmi praktický a estetický kus nábytku, který nikdy nevyjde z módy. Velkou výhodou šatní skříně je její atraktivní cena (ve srovnání s jinými dřevinami), stejně jako lehká, ale odolná konstrukce. Klasická dřevěná neposuvná borovicová skříň nezabírá mnoho místa, lze ji volně přesouvat při přeskupování nebo stěhování, a přesto je poměrně prostorná. Borovicová skříň ze dřeva je velmi ekologická a v tomto ohledu funguje mnohem lépe než nábytek ze syntetických materiálů. Přírodní, organické materiály jsou recyklovatelné a vydrží mnoho let.

Dřevěné borovicové skříně v našem internetovém obchodě

V našem obchodě najdete dřevěné borovicové skříně v různých barvách, v závislosti na preferovaném stylu designu pokoje. Mají různé využití. Například skříň z bílé borovice harmonicky harmonizuje se zbytkem dekoračních prvků zdobených v Provence nebo skandinávské estetice. Dřevěná borovicová skříň v přírodním stínu bude zase vypadat skvěle prakticky v každé ložnici, v hale nebo v obývacím pokoji. V sortimentu najdete jak borovicové skříně s tradičním uspořádáním, se zásuvkami nebo bez nich, tak i rohové skříně a šatní skříně určené pro menší plochy. Není pravda, že do méně prostorných místností jsou vhodné pouze borovicové skříně na míru. Borovicová rohová skříň bude nejlepším řešením pro lidi, kteří oceňují úsporu místa. Ukáže se jako nenahraditelná v malých místnostech, s omezeným uspořádáním a prostorovými možnostmi. Každá z našich dřevěných borovicových skříní byla třikrát natřena bezpečnými a netoxickými ekologickými laky s certifikátem státního hygienického ústavu. Borovicová dřevěná skříň v našem obchodě je dodávána v baleních pro vlastní montáž. Srdečně Vás zveme k objednávkám!