Domů » Obchod » RUSTIKAL a PROVENCE » Kolekce RUSTIKAL

Knihovny Rustikal (12)

Komody Rustikal (29)

Konferenční stolky Rustikal (11)

Kredence / Příborníky Rustikal (13)

Lavice Rustikal (6)

Noční stolky Rustikal (6)

Poličky Rustikal (11)

Postele Rustikal (9)

Předsíně Rustikal (5)

Psací stoly Rustikal (6)

Skříně Rustikal (35)

Stoly Rustikal (9)

Toaletní stolky Rustikal (5)

Truhly Rustikal (5)

TV stolky Rustikal (7)

Vitríny Rustikal (16)

Židle Rustikal (15)

Zrcadla Rustikal (4)

Kolekce Rustikal

Kolekce rustikálního nábytku od Nábytek z lesa s.r.o. je určena pro ty, kteří si cení teplých, přátelských interiérů, kde dominuje přírodní dřevo a venkovský styl. Tato kolekce v sobě skrývá přírodní kouzlo a autentický vzhled, díky viditelné kresbě přírodního dřeva, které je voskováno pro lepší ochranu a přirozený vzhled.

Rustikální nábytek má jednoduchou formu a minimalismus v dekoracích, čímž zůstává věrný své přírodní kráse a jednoduchosti. Styl umožňuje i záměrné stárnutí nábytku, například otřením povrchu, což dodává kusům unikátní charakter.

V rámci kolekce najdeme širokou škálu nábytku, včetně komod, prádelníků, příborníků, stolů, židlí a postelí. Nábytek je navržen tak, aby byl praktický a nabízel dostatek úložného prostoru, což je důležité zejména v menších prostorech.

Rustikální styl je vhodný nejen do interiérů venkovských chalup, ale i do městských bytů. Světlý, často bílý nebo bělený nábytek, přináší do interiéru svěžest a jas. Tento styl se také dobře kombinuje s přírodními materiály, jako jsou ubrusy, plédy a záclony z přírodních tkanin, živé květiny a hliněné ozdoby. Modernější verze rustikálního nábytku mohou zahrnovat i kovové prvky pro kontrastní efekt.

Celkově kolekce rustikálního nábytku od Nábytek z lesa s.r.o. nabízí solidní a praktický design, který je vhodný pro různé interiérové styly a je zárukou dlouhodobé spokojenosti.