Kolekce “Rustikal a Provence” od Nábytek z lesa s.r.o. představuje harmonické spojení dvou odlišných stylů, které se vzájemně doplňují a vytvářejí teplý, přívětivý prostor v interiéru.

Domů » Obchod » RUSTIKAL a PROVENCE

Kolekce RUSTIKAL (195)

Kolekce PROVENCE - BÍLÝ VOSK (14)

RUSTIKÁLNÍ KUCHYŇSKÉ LINKY (58)

Kolekce RUSTIKAL

Rustikální nábytek z této kolekce vyniká svou jednoduchostí a praktičností. Je vyroben z přírodního dřeva, což mu dodává autentický vzhled s viditelnými přirozenými rýhami dřeva. Tento styl je charakteristický minimem dekorací, čímž zůstává věrný své přírodní kráse a jednoduchosti. Nábytek může být voskován, což zvyšuje jeho odolnost a udržuje přirozený vzhled dřeva. Rustikální nábytek je vhodný nejen pro venkovské chalupy, ale také pro městské byty, kde přidává interiéru rustikální půvab. Typické kusy zahrnují komody, prádelníky, příborníky, stoly, židle nebo postele, a jsou doplňovány o různé nábytkové doplňky jako dřevěné nebo kovové rukojeti.

Kolekce PROVENCE

Kolekce "Provence – Bílý vosk" je inspirována regionem Provence ve Francii a kombinuje rustikální kouzlo s moderními prvky. Tento nábytek je charakterizován použitím bílého vosku, který zdůrazňuje přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání. Bílý vosk dodává nábytku jemný, avšak výrazný vzhled, který se hodí jak do tradičních, tak moderních interiérů. Kolekce obsahuje širokou škálu nábytku, včetně jídelních stolů, křesel, konferenčních stolků, knihoven, komod a dalšího. Design je jednoduchý, s čistými liniemi a jemnými zdobeními, které reflektují charakteristický styl Provence. Důraz je kladen i na funkčnost, s praktickým řešením úložného prostoru. Tato kolekce je ideální pro ty, kteří hledají kombinaci krásy a praktičnosti a chtějí do svého domova vnést francouzský šarm.

Obě části kolekce "Rustikal a Provence" od Nábytek z lesa s.r.o. nabízejí široké možnosti pro zařízení domova, ať už v tradičním venkovském stylu, nebo s moderním pohodlím, a přinášejí do interiéru atmosféru klidu a pohody.