!! AKCE !!, Zajímavosti

AKCE! – Bukový nábytek,celý březen s akčními cenami.

bukový nábytek - TRVALE ZLEVNĚNO

Kvalitní a elegantní bukový nábytek z plného masivu

Pro milovníky přírodního stylu a trvanlivosti přichází skvělá zpráva! Naše firma Nábytek z lesa s.r.o. má pro vás ve spolupráci s našimi řemeslníky připraven exkluzivní sortiment bukového nábytku z masivu, který se stane nezbytnou součástí vašeho interiéru. A co víc, právě nyní můžete využít naši akci – po celý březen je veškerý náš bukový nábytek o 10% levnější!  edit: OD 21.3.2024 -TRVALE ZLEVNĚNO !

Kvalita a přístupnost

Náš bukový nábytek je zpracován s maximální péčí a pozorností k detailům. Každý kus je vyroben z kvalitního plného bukového masivu, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost. Ruční práce při výrobě přidává nábytku na jedinečnosti a originálnosti. Věříme, že každý zákazník si u nás najde něco, co mu padne do oka a zároveň bude vyhovovat jeho potřebám.

Široká barevná škála a možnost úprav

Naše bukové kousky jsou dostupné v 8 atraktivních barevných variantách, které se snadno sladí s každým interiérem. A pokud byste přesto měli specifické požadavky na barvu nebo rozměry, neváhejte nás kontaktovat. Rádi pro vás upravíme rozměry nábytku přesně podle vašich představ.

Komfort a funkčnost

Náš bukový nábytek je nejen esteticky příjemný, ale také velmi funkční. Dovírání zásuvek a dvířek je provedeno tak, aby bylo co nejtišší a pohodlné. Vaše domácnost zůstane klidná a bez rušivých zvuků.

Prohlédněte si náš sortiment

Pokud si chcete náš bukový nábytek prohlédnout osobně, srdečně vás zveme do naší vzorkovny v Praze Zbraslavi. Zde si můžete v klidu vybrat ten pravý kousek, který váš domov oživí. A nezapomeňte, že v rámci naší akce můžete nyní ušetřit až 10% z ceny! – OD 21.3.2024 -TRVALE ZLEVNĚNO !

Doprava až k vám domů

Abychom vám usnadnili nákup, nabízíme také možnost dopravy až k vám domů po celé České republice. Stačí si vybrat, a my se postaráme o zbytek.

Náš tým se těší na vaši návštěvu

Nezapomeňte, že naše firma Nábytek z Lesa se snaží přinášet vám ty nejlepší produkty a služby. Jsme hrdí na náš bukový nábytek z masivu a věříme, že i vy si ho zamilujete. Tak neváhejte a navštivte nás, těšíme se na vás!