Nápady, Projekty

Zahradní nábytek a doplňky

Neexistuje příjemnější způsob, jak strávit letní odpoledne, než relaxovat s rodinou a přáteli venku. Krásné, slunečné počasí si nejlépe vychutnáte v pohodlí vlastní zahrady.

Jezte a odpočiňte si venku

Dobře zařízená zahrada je ideální jak pro relaxaci na slunci, tak pro grilování, nebo setkání u jídla s rodinou i přáteli. Vše co potřebujete k vytvoření venkovního obývacího pokoje a jídelny, je kvalitní zahradní nábytek. Měl by být vyroben z vhodných a odolných materiálů – jako je olšové dřevo odolné proti vlhkosti, nebo kov odolný proti korozi, s výpletem z umělého ratanu. Nábytek z masivu dobře snáší měnící se povětrnostní podmínky a přežívá nezměněný po mnoho let. Kromě toho – nikdy nevyšumí z módy.

Který zahradní nábytek bude pro vás nejlepší?

Hliníkový zahradní nábytek – extrémně lehký a snadno se přenášet. Jejich čištění a údržba nejsou časově náročné. Mají ideální polohu v moderních zahradách.
Dřevěný zahradní nábytek – pevný a klasický – nikdy nevyjde z módy. Pokud se o ně řádně staráte, bude vám sloužit po mnoho dalších let. Jsou použity pouze přírodní materiály, které vyžadují pravidelnou nenáročnou údržbu.

Velká zahrada – nechte svou zahradu aby opticky rozšířila váš obývací pokoj – vyberte si sadu nábytku skládající se z pohovek, židlí, lehátek a konferenčního stolku.
Střední zahrada – vytvořte si venkovní jídelnu a investujte do jídelního stolu se židlemi, ke kterému se může posadit až 8 osob.
Malá terasa nebo balkon – sada dvojitého balkonového nábytku sestávající ze židlí nebo židlí a stolu je nejvhodnější variantou pro nevelký prostor.

Užijte si slunce

Slunečné počasí vás vybízí, abyste trávili letní dny venku. Chcete-li jich vyžít co nejvíce, pořiďte si pohodlné lehátko nebo rozkládací zahradní židlí. Pokud nemáte rádi opalování, máme pro něj perfektní řešení – zahradní deštník, který vás ochrání, když to příliš pálí. Když máte pocit, že je čas vychladnout, můžete použít venkovní vířivku.

Ozdobte svou zahradu

Vytvořte skutečnou oázu vyzdobením zahrady speciálními vnějšími dekoracemi. Vyberte si hrnce, kde můžete zasadit své oblíbené květiny, keře nebo byliny. Chcete-li na terasu nebo balkon přidat ještě domáčtější útulnost, najděte si pěkný venkovní koberec, který dáte pod nábytek.