Projekty

Navrhněte relaxační zónu na zahradě

zahradní nábytek

Je oficiálně jaro! To znamená, že můžeme začít zařizovat prostor na našich zahradách . Bez ohledu na to, zda máme velkou zahradu nebo malý balkon, bychom se měli starat o relaxační zónu, kde si odpočineme a zapomeneme na každodenní povinnosti. V Drewmax jsme se postarali o to, aby každý našel to, co hledá, a navrhl si svou vlastní oázu klidu.

set zahradního nábytku MO261 - dub

Kde začít? Nejlepší je vybrat stůl a pohodlné židle. Každé jídlo chutná lépe, když se podává venku. Naše nabídka zahrnuje široký výběr stolů a židlí z masivního dřeva. Je to skvělá volba pro každého, kdo oceňuje vysokou kvalitu a odolnost. Pevná konstrukce zajišťuje stabilitu i na nerovném povrchu. Vyberte si sestavu, která pojme co nejvíce hostů a bude elegantní ozdobou vaší zahrady, terasy nebo terasy. Bez ohledu na to, zda máte rádi regionální styl nebo jste milovníky moderních řešení, u Drewmax najdete nábytek pro vaši zahradu. 

 

Čtete rádi knihy? Vyberte si zahradní houpačku. Jemné pohupování vás uklidní a uvolní stres a napětí. Vyberte si model, který je odolný vůči povětrnostním vlivům, jako je déšť nebo sluneční záření. Dekorativní střecha vrhá za slunečných dnů nejen příjemný stín, ale plní i dekorativní a ochrannou funkci. Ergonomické sedadlo je vybaveno praktickými područkami. Houpačka je ideální způsob, jak relaxovat venku. Jemné pohupování vás uklidní a uvolní stres a napětí.

závěsné vajíčko pro dva s konstrukcí

Dalším řešením, které dobře poslouží i na menším balkónu či terase, je gondola. Díky svému neobvyklému tvaru a zajímavému stylu si v ní každý chce odpočinout. Pohodlné polštáře zajišťují pohodlí při používání. Jedná se o jeden z těch kusů nábytku, který na vaší zahradě nebo bytě nezůstane bez povšimnutí.

Máte malý balkon? To není problém! Vyberte si houpací síť, která se díky svým malým rozměrům skvěle hodí do malých prostor.

větrný mlýn dekorace na zahradu MO136

Konečně – doplňky! Vytvářejí na zahradě jedinečnou atmosféru! Krásné dřevěné květináče, pergoly, vozíky a trakaře, správně naaranžované, budou jedinečnou ozdobou vaší zahrady.