Nápady

Stojany na květiny

1. Vyberte si ten správný květináč

Ať už trávíte dny péčí o oblíbený fikus, nebo máte vysušený kaktus, který sotva kdy potřebuje zalýt, tak si vaše rostliny přeci jen zaslouží dobře vypadající květináč. Jak si vybrat? Nejdřív omrkneme správné rozměry, obvykle to znamená mít v oku dva rozměry, průměr a výšku Chcete-li dát své přírodě prostor k růstu, vemte určitě o kousek větší. Pokud máte rádi trochu lesku, použijte glazované, smaltované, nebo kovové květináče.

2. Posuňte květiny do nových výšin

Dále je čas přemýšlet o stylingu. Skvělý způsob, jak zaměřit pozornost na své rostliny je jejich umístění do prostoru. Zvedněte svou zeleň! Stojany pod květináče jsou vyrobeny z masivního, odolného dřeva a v několika byrevných provedeních. Přinesou vám středomořskou náladu do vašeho domova s minimálním úsilím. Pokud vaše zeleň rychle roste.

3. Úspora místa

Pokud bojujete o prostor, udržujte vše pohromadě s kompaktní rostlinnou policí se stupňovitým designem neuděláte chybu. Poskytne ideální místo pro vystavení vaší kolekce sukulentů, nízkých květin, ale třeba i knih. Stupňovité police jsou skvělou volbou díky své úzké siluetě a malému půdorysu.