Projekty

Vyberte si zahradní nábytek z masivu

zahradní nábytek

Dřevěný zahradní nábytek je populární po celá desetiletí. Navzdory měnícím se trendům a uvádění různých produktů na trh. Dřevěný nábytek je stále považován za módní a vhodné řešení pro každý zelený roh. Při výběru modelů se obvykle věnuje pozornost materiálu a formě.

Zahradní nábytek který vydrží mnoho let

Naše společnost Nábytek z lesa se specializuje mimo jiné na dodávku nábytku z masivu smrku a borovice, což je velmi odolný materiál vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům. Díky letitým zkušenostem s výrobou z masivního dřeva a používání surovin nejvyšší kvality, vám můžeme nabídnout nábytek který se vyznačuje pevností a trvanlivostí. Nákup nábytku je investicí na několik let, a proto se zaměřujeme na neustálé zvyšování úrovně poskytovaných produktů.
Jednou z největších výhod dřevěného nábytku je jeho univerzálnost. Takové předměty jako jsou zahradní lavice a židle nebo zahradní stoly se ve skutečnosti hodí do každé zahrady bez ohledu na zvolený styl zařízení. Musíte pouze přizpůsobit jejich tvar a velikost charakteristikám a množství volného prostoru v dané zahradní enklávě. Zároveň jsou přirozené a skvěle ladí s okolím.

Stromy na terase? Žádný problém!

Na našem Eshopu naleznete prostorné dřevěné květníky pro květiny i menší stromky na terasu, nebo balkon. Potřebujete rozdělit prostor, nebo ukrýt část zahrady před očima zvědavců. Použijte  živou zelenou pergolu – prostorný obal pro květináče a konstrukci pro popínavé rostliny, vše z přírodního masivního dřeva.

Relax na 100 způsobů

Pracovat, nebo usínat na terase v houpací síti? Pokud ji nemáte jak zavěsit, máme pro vás řešení. Dodáme  Vám k houpacímu lůžku i konstrukci z masivního dřeva, ve které bude vaše houpačka ideálně ladit s ostatními přírodními prvky zahrady, nebo terasy. Odpočinek na zahradní houpačce ve stinném koutu zahrady jistě potěší po náročném pracovním dni.

Na webu nabytekzlesa.cz si můžete pořídit dřevěné stoly, zahradní lavice i celé nábytkové sestavy pro zahrady a terasy nebo například houpací sítě. Oblíbené jsou i zahradní houpačky s dřevěnou konstrukcí nebo pergoly na popínavé rostliny. Nábytek je vyroben z masivu jako je smrk a borovice s různými povrchovými úpravami včetně velmi odolného lodního laku. Lak dodává nábytku odolnost vůči UV a vlhkosti.