Projekty

Levné šatní skříně

Levné šatní skříně

Vybrat si pěknou a ještě navíc prostornou šatní skříň, aby se do ní vešlo všechno, co potřebujete, to nemusí být těžké. Dokonce vás může potěšit i svým designem.  Levné a praktické šatní skříně se dají pořídit v různých variantách, dokonce s možností zastavění rohů. Vybrat si tak skutečně může každý zákazník podle potřeby a volného prostoru.

Malé prostory? Nevadí!

Moderní šatní skříně jsou navíc praktické ve svém provedení. Již není třeba složitě vymýšlet, kam se umístí, protože by se nedaly otevřít šatní dveře. To je výhoda posuvných dveří, které se pohybují po kolejničkách. Tím jsou přirozeně velice úsporné. Šetří totiž prostory před samotnou šatní skříní, ale rovněž i uvnitř, jelikož nezaberou příliš vnitřního prostoru. Některé modely jsou vybaveny praktickým velkým zrcadlem. Takové levné a praktické šatní skříně se hodí do prostorů, kam se zrovna moc nedostanou sluneční paprsky. Zrcadlo tak místnost nejen příjemně prosvětlí, ale zároveň se stává praktickým doplňkem. Nemluvě o tom, když se šatní skříň  doplní ještě LED osvětlením. Nejen že v tuto chvíli bude ve skříni přehled o uložených věcech, ale zároveň vynikne design dřeva i samotného nábytku.

Výhody lamina:

  • Patří mezi nejpoužívanější materiály, co se týká výroby nábytku.
  • Je velmi odolný proti oděru, jelikož materiál vyniká vysokou tvrdostí.
  • Lepená dřevotříska je potažená speciálním druhem papíru, který se zalévá melaminovou pryskyřicí, díky tomu je velmi snadná údržba skříní.
  • V nabídce je mnoho různých dekorů a barev, které se podobají dřevu.
  • Skříně z lamina se hodí do každé místnosti.

Kouzlo šatních skříní z masivu

V dnešní době mají šatní skříně úplně jiný vzhled, než za dávných dob. Přesto mají něco společného. Mohou totiž krásně vonět dřevem, pokud si zvolíte skříně z masivu. A rozhodně dokáží uschovat za svými dveřmi všechno, co v podstatě potřebujete. Podle toho si totiž takovou šatní skříň můžete rovnou vybrat nebo dokonce sestavit na míru. K tomu poslouží různé nástavce, případně vhodné uspořádání vnitřního prostoru, který zůstane ukrytý před zraky ostatních. Díky svému designu a provedení se praktické skříně hodí kamkoliv. Do ložnice, dětských nebo obývacích pokojů, pracoven či na chodbu. Výběr je velmi bohatý nejen v samotné velikosti, ale i provedení a barvě.